O nas

Perłowy Raj*PL – hodowla kotów brytyjskich z okolic Rzeszowa

Kot brytyjski niebieski przypomina dystyngowanego, angielskiego dżentelmena, a jego oryginalne futerko sprawia, że nie sposób oderwać od niego wzroku. Nasza fascynacja niebieskimi kotami brytyjskimi doprowadziła najpierw do chęci zdobycia informacji o tej interesującej rasie, a później do rozwinięcia hodowli.

Hodowla kotów brytyjskich w naszym przypadku zaczęła się od kotki Matyldy. Zdobyła serce domowników do tego stopnia, że postanowiliśmy pokazać jej piękno i fantastyczny charakter innym wielbicielom tej rasy. Niebieskie koty brytyjskie to bardzo pogodne i inteligentne stworzenia, które przyzwyczajają się do opiekunów i obdarzają ich uczuciem.

Nasza hodowla kotów brytyjskich Perłowy Raj*PL znajduje się w województwie podkarpackim w miejscowości Mrowla. Jest zarejestrowana w Klubie Felinologicznym w Krakowie w zrzeszonej federacji Felis Polonia, czyli jednej z największych organizacji felinologicznych, pod patronatem Federation Internationale Feline (FIFe).

Jeżeli i Ciebie zafascynowały kocięta brytyjskie, nie wahaj się i napisz do nas. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

 

O dobre zdrowie i kondycję naszych pociech z wielkim poświęceniem i oddaniem dba lekarz weterynarii Magdalena Przybysz, która przeprowadziła testy na FIV (wirus niedoboru immunologicznego kotów),  FeLV (wirus kociej białaczki),  PKD (postać wielotorbielowatości nerek u kotów) oraz grupa krwi. - Wszystkie testy związane ze zdrowiem naszych pociech są wykonywane przez Laboratorium Orivet Genetic Pet Care znajdującym się w Australii, www.langfordvets.co.uk/diagnostic-laboratories/ Wielka Brytania, a także wykonujemy Echo serca w kieruku HCM.

Miłość i pasja do tych cudownych czworonogów zapoczątkowała tę niesamowitą przygodę z nimi. Koty Brytyjskie pozwoliły mi odnaleźć spełnienie.

Codzienne życie z nimi to bezwarunkowa miłość, cudowne hobby wymagające mnóstwa czasu i poświęcenia. Nasze koty są pełnoprawnymi członkami naszej rodziny towarzyszą nam na co dzień z pełną swobodą  ruchu.

I tak powstała hodowla kotów brytyjskich z Mrowli - Perłowy Raj*PL.

Wszystkich zainteresowanych lub chociażby tylko zaciekawionych informacjami o rasie zapraszamy do kontaktu z nami.

Zapraszamy

Na górę